Gotowe zestawy do integracji sensorycznej to propozycja dla specjalistycznych gabinetów SI i nie tylko. Elementy wybrane i skompletowane przez ekspertów tworzą gotowe wyposażenie o różnym stopniu zaawansowania. Wszystkie pomoce zostały w całości wykonane z bezpiecznych i atestowanych materiałów. Poszczególne części gotowych zestawów do integracji sensorycznej są ze sobą połączone w taki sposób, że bez trudu mieszczą się w przestrzeni przeznaczonej na gabinety.

Gotowy zestaw do integracji sensorycznej od producenta

W internetowym sklepie firmy Monesi dostępnych jest osiem różnorodnych zestawów do SI. Podstawowa wersja zawiera m.in. podwiesie, wałek terapeutyczny i huśtawkę „konik” – w sumie aż 11 urządzeń i pomocy. Najbardziej rozbudowany gotowy zestaw do SI składa się z 50 części. Taka różnorodność pozwala na dostosowanie każdego gabinetu do potrzeb pacjentów borykających się z różnorodnymi zaburzeniami sensorycznymi.

Każdy z gotowych zestawów do terapii SI umożliwia stworzenie warunków do skutecznej i komfortowej terapii. Rozwiązania zaproponowane przez firmę Monesi to zatem szansa na terapię na najwyższym poziomie.

Gotowe zestawy do SI pełne wyrobów medycznych

Wiele spośród pomocy wchodzących w skład gotowych zestawów do integracji sensorycznej posiada status wyrobów medycznych. Każde urządzenie tego typu jest dodatkowo opatrzone specjalnym znakiem, który informuje o zastosowaniu. Niektóre z elementów wchodzących w skład gotowego zestawu do terapii sensorycznej sprawdzą się przy planowaniu nawet najbardziej skomplikowanych terapii. Wszystkie mogą zostać wykorzystane w ramach zajęć ruchowych dla najmłodszych, na przykład podczas zajęć gimnastyki korekcyjnej.

Wybierz gotowy zestaw do terapii SI przystosowany do potrzeb pacjentów

Wielkość wybranego zestawu do terapii SI zależy od oczekiwań klientów. Poszczególne elementy można ustawić w sposób, który zapewni wygodę w każdych warunkach. Wytrzymałe i wielokrotnie testowane mocowania są natomiast gwarancją bezpieczeństwa dla prowadzących zajęcia i ich pacjentów.

Każdy gotowy zestaw do terapii sensorycznej można dodatkowo uzupełnić specjalistycznymi półwałkami, wałkami i beczkami. Tego typu pomoce okazują się przydatne w aktywowaniu wielu układów organizmu. Umożliwiają m.in. stymulację mózgu i wzmocnienie napięcia mięśniowego.

Wybierz gotowy zestaw do integracji sensorycznej Monesi, skontaktuj się z naszą obsługą i ustal szczegóły dostawy już dziś.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11