Wyświetlanie 1–20 z 82 wyników

1. Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe

1,350.00
Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe; 2. 5 haków wraz z karabińczykami Dane techniczne: Długość: 140cm; Szerokość: 140cm; Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia.

1. Podwiesie stalowe typu „T” z belką rozbudowującą

4,200.00
Podwiesie stalowe  typu „T” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „T”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami. Dane techniczne: Długość: 3m; Szerokość: 4m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: DOSTĘPNY Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub dowóz sprzętu przez nas – ceny dowozu uzgadniane indywidualnie.

1. Podwiesie stalowe – sufit podwieszany do 50cm

1,800.00
Podwiesie stalowe - sufit podwieszany do 50cm Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe - sufit podwieszany; 2. Haki wraz z karabińczykami (2szt.). Dane techniczne: Długość belki: 120cm; Wysokość: 20 - 50cm (odstęp od sufitu macierzystego do belki podwiesia) Posiadamy również inne wysokości podwiesia - zobacz koniecznie, które będzie dla Ciebie odpowiadać. Dostępność: Dostępny 1-7 dni Kolor podwiesia: niebieski lub biały. Możliwy jest również dowolny kolor:) Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

1. Podwiesie stalowe na wymiar 4-5 metra.

3,400.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 4-5 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 4-5m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama 3-4 metra.

3,200.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 3-4 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 3-4m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama 5-6 metra.

3,500.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 5-6 metra. Podwiesie stalowe jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 5-6m; Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie - 

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama do 3 metra.

2,950.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama do 3 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: do 3m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe typu „U” biało-zielone

2,899.00
Podwiesie stalowe  typu „U” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu "U"; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami - 3szt. Dane techniczne: Długość: 3m; Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: Dostępny od ręki Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz zapoznania się z naszą ofertą. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia.

2. Podwiesie stalowe – sufit podwieszany 50-100cm

2,200.00
Podwiesie stalowe - sufit podwieszany 50-100cm Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe - sufit podwieszany; 2. Haki wraz z karabińczykami (2szt.). Dane techniczne: Długość belki: 120cm; Wysokość: 50 - 100cm (odstęp od sufitu macierzystego do belki podwiesia) Posiadamy również inne wysokości podwiesia - zobacz koniecznie, które będzie dla Ciebie odpowiadać. Dostępność: Dostępny 1-7 dni Kolor podwiesia: niebieski lub biały. Możliwy jest również inny kolor na zamówienie:) Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Beczka 120cm

999.00
Beczka 120cm Beczka jest wyrobem medycznym i oznaczona znakiem Dane techniczne: Długość – 120 cm; Średnica zewnętrzna – 60cm Średnica wewnętrzna – 40cm Dostępność – Dostępna. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Beczka utwardzana

670.00
Beczka utwardzana Beczka jest wyrobem medycznym i oznaczona znakiem Dane techniczne: Długość: 80 cm; Średnica : 80cm Wysokość: 70 cm Dostępność: dostępna. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Belka rozbudowująca do podwiesia biała

599.00
Belki rozbudowujące do podwiesi biała - pozwalają rozszerzyć zestaw o kolejne 2 zaczepy. W skład zestawu wchodzą: 1. Belka rozbudowująca (poprzeczna belka na zdjęciu - belka podłużna nie wchodzi w skład zestawu); 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami. DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNA W DUŻYCH ILOŚCIACH Posiadamy również belki rozbudowujące w kolorze granatowym - zapraszamy do zapoznania się z tym produktem w kategorii "podwiesia" Możliwe wykonanie belki w innym kolorze - w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia.

Bocianie gniazdo 1 – huśtawka 60cm.

299.00
Bocianie gniazdo 1 – huśtawka 100cm. Dane techniczne:
  • liny o grubości 10 mm regulowane
  • miękkie obramowanie antyuderzeniowe
  • odporna na zmienne warunki atmosferyczne
  • łatwy montaż dzięki zakończeniu lin w postaci kółek
Dostępność – BRAK Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Bujak + Kostka + Ścianka wspinaczkowa

1,460.00
Dane techniczne: Wymiar bujaka: 110x60x50cm Wymiar ścianki: 123x45cm Wymiar kostki: 55x55x55cm Obciążenie: do 60 kg Dostępność: dostępny Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia

Bujak XXL + drabinka Montessori

975.00

Bujak XXL + drabinka Montessori

Dane techniczne: Długość: 123cm Szerokość: 43cm Wysokość: 30mm Waga: 16kg Dostępność: dostępny na zamówienie Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia

Bungee lina

130.00
Bungee lina Bungee produkowane przez nas – skaj jest tego samego koloru co skaj stosowany w pozostałych naszych sprzętach. Ten fakt sprawia, że bungee bardzo dobrze się komponuje w gabinecie. Dane techniczne: Długość przed rozciągnięciem: 60cm; Długość po rozciągnięciu: 85cm; Możliwość zmiany wymiarów: TAK Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Deska do balansowania z filcem

299.00
Deska do balansowania z filcem Dane techniczne: Wymiary: 83 x 30 x 19cm Grubość deski: 18 mm Materiał: drewno, filc Wiek: 3+ Maksymalna waga: 80kg Dostępność: 1-5 dni Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Deska do balansowania z filcem do 150 kg

389.00
Deska do balansowania z filcem do 150 kg Dane techniczne: Wymiary: 82 x 31 x 20 cm Całkowita długość deski po luku Grubość deski: 16 mm Materiał: drewno, filc Wiek: 3+ Maksymalna waga: 80kg Dostępność: 1-5 dni Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Deskorolka okrągła XL

279.00
Deskorolka okrągła XL Deskorolka jest wyrobem medycznym oznaczonym znakiem Dane techniczne: Średnica: 50cm; Posiada zaczep umożliwiający zamontowanie smyczy z regulacją długości linki. Smycz dostępna w kategorii akcesoria. Koszt 30zł/szt. Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Wiek dziecka: 3 – 15 lat Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Domek sensoryczny

5,100.00
Domek sensoryczny Dane techniczne: - wymiary: 150 x 150 x 135cm, - grubość ścianki: 15 cm, - wykonanie: * skay kolor biały * tkanina plecakowa ( kolorowy ) * pianka twarda T35 Dostępność: 1-7 dni Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.