Podwiesia do integracji sensorycznej

Podwiesia to niezbędny element wyposażenia każdej sali i placówki do terapii integracji sensorycznej. To sprzęt służący do podwieszania, czyli montowania sprzętów podwieszanych do terapii SI. Podwiesie stalowe ma solidną wolnostojącą konstrukcję nie mocowaną ani do podłogi lub do sufitu i odpowiednio zaprojektowany rozstaw haków zapewniający stabilność. W naszym sklepie możesz znaleźć:

  • podwiesia stalowe (typu T o otwartej konstrukcji stojaka i typu U o zamkniętej konstrukcji bramki)
  • podwiesia podsufitowe (stalowe i linowe)

Samo podwiesie jest konstrukcją, która ma służyć do nauki równowagi na różnych płaszczyznach i bez względu na powierzchnię. Na te konstrukcje zawiesza się inne sprzęty, jak huśtawki czy drabinki, po których dziecko może się wspinać czy bujać się na nich. Fachowe zamocowanie sprzętu na ścianie lub suficie pozwala na bezpieczne i prawidłowe ćwiczenia.

Podwiesie – niezbędny sprzęt do integracji sensorycznej

Podwiesie do integracji sensorycznej jest jednym ze sprzętów stosowanych do stymulacji przedsionkowej, czyli stymulacji układu przedsionkowego w trakcie ruchu liniowego i wirowego. Służy też do pracy nad koordynacją ruchowo-wzrokową dziecka. Podczas zajęć terapii integracji sensorycznej z wykorzystaniem podwiesia dzieciom dostarczane są różne bodźce, zapewniając wielozmysłową stymulację. Skorzystanie z produktu, jakim jest podwiesie, pozwala na intensywną pracę nad ukształtowaniem koordynacji ruchowej i orientacji przestrzennej. Dziecko zdobywa umiejętność utrzymywania balansu i odpowiedniej pozycji ciała.

Podwiesia SI prosto od producenta

Jako producent sprzętu do integracji sensorycznej Monesi tworzymy elementy wyposażenia i sprzętu SI do terapii z dziećmi. Produkty, takie jak podwiesia, pomagają zawiesić huśtawki, które są z powodzeniem wykorzystywane podczas zajęć z dziećmi. Możesz skorzystać z nich w salach integracji sensorycznej czy w ośrodkach rehabilitacyjnych dla dzieci. Praca na tego typu sprzęcie ma na celu rozwój zdolności ruchowych dziecka z pomocą ćwiczeń. Podwiesie jako sprzęt do terapii SI ma mnóstwo zastosowań.

Podwiesia do integracji sensorycznej dostępne w sklepie internetowym wykonujemy wyłącznie z atestowanych materiałów z certyfikatami. Połączenia spawane spełniają normy PN EN ISO 5817. Wytrzymała konstrukcja produktów i wysoka jakość komponentów wykorzystanych do produkcji zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania sprzętu do terapii integracji sensorycznej.

Sprawdź ofertę i wybierz podwiesie sufitowe SI lub podwiesie wolnostojące idealnie dopasowane do potrzeb dzieci.

Wyświetlanie 1–20 z 21 wyników

1. Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe

1,350.00
Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe; 2. 5 haków wraz z karabińczykami Dane techniczne: Długość: 140cm; Szerokość: 140cm; Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia.

1. Podwiesie podsufitowe linowe podwójne

950.00
Podwiesie podsufitowe linowe podwójne Długość całkowita – sugerowana 200 cm;  Szerokość zaczepów haków – sugerowana co 50 cm;  Szerokość zaczepów sprzętu – sugerowana 100 cm;  Możliwa jest regulacja długości i szerokości zaczepów. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całkowitego zamówienia.

1. Podwiesie stalowe typu „T” z belką rozbudowującą

4,200.00
Podwiesie stalowe  typu „T” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „T”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami. Dane techniczne: Długość: 3m; Szerokość: 4m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: DOSTĘPNY Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub dowóz sprzętu przez nas – ceny dowozu uzgadniane indywidualnie.

1. Podwiesie stalowe – sufit podwieszany do 50cm

1,800.00
Podwiesie stalowe - sufit podwieszany do 50cm Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe - sufit podwieszany; 2. Haki wraz z karabińczykami (2szt.). Dane techniczne: Długość belki: 120cm; Wysokość: 20 - 50cm (odstęp od sufitu macierzystego do belki podwiesia) Posiadamy również inne wysokości podwiesia - zobacz koniecznie, które będzie dla Ciebie odpowiadać. Dostępność: Dostępny 1-7 dni Kolor podwiesia: niebieski lub biały. Możliwy jest również dowolny kolor:) Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

1. Podwiesie stalowe na wymiar 4-5 metra.

3,400.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 4-5 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 4-5m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama 3-4 metra.

3,200.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 3-4 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 3-4m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama 5-6 metra.

3,500.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 5-6 metra. Podwiesie stalowe jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 5-6m; Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie - 

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama do 3 metra.

2,950.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama do 3 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: do 3m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe podsufitowe 3 – 4m

2,600.00
Podwiesie stalowe podsufitowe  typu „I” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe podsufitowe typu „I” wraz z wspornikami do ściany; 2. Śruby montażowe (dotyczy połączeń skręcanych blacha-blacha- jeżeli wystąpią); 3. Haki wraz z karabińczykami (3-5szt.). Kolor podwiesia: niebieski. Inny na specjalne zamówienie. Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia – preferowany odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu sprzętu uzgadniane indywidualnie.

1. Podwiesie stalowe typu „U”

2,899.00
Podwiesie stalowe  typu „U” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu "U"; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami - 3szt. Dane techniczne: Długość: 3m; Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: Dostępny od ręki Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia - preferowany odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas - ceny dowozu sprzętu uzgadniane indywidualnie.

1. Podwiesie stalowe typu „U” biało-zielone

2,899.00
Podwiesie stalowe  typu „U” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu "U"; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami - 3szt. Dane techniczne: Długość: 3m; Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: Dostępny od ręki Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz zapoznania się z naszą ofertą. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia.

2. Podwiesie stalowe – sufit podwieszany 50-100cm

2,200.00
Podwiesie stalowe - sufit podwieszany 50-100cm Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe - sufit podwieszany; 2. Haki wraz z karabińczykami (2szt.). Dane techniczne: Długość belki: 120cm; Wysokość: 50 - 100cm (odstęp od sufitu macierzystego do belki podwiesia) Posiadamy również inne wysokości podwiesia - zobacz koniecznie, które będzie dla Ciebie odpowiadać. Dostępność: Dostępny 1-7 dni Kolor podwiesia: niebieski lub biały. Możliwy jest również inny kolor na zamówienie:) Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Belka rozbudowująca do podwiesia

599.00
Belka rozbudowująca do podwiesia. Belki rozbudowujące do podwiesi - pozwalają rozszerzyć zestaw o kolejne 2 zaczepy. W skład zestawu wchodzą: 1. Belka rozbudowująca (poprzeczna belka na zdjęciu - belka podłużna nie wchodzi w skład zestawu); 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami. DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNA W DUŻYCH ILOŚCIACH Posiadamy również belki rozbudowujące w kolorze białym– zapraszam do zapoznania się z tym produktem w kategorii „podwiesia” Możliwe wykonanie belki w innym kolorze – w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.  

Belka rozbudowująca do podwiesia biała

599.00
Belki rozbudowujące do podwiesi biała - pozwalają rozszerzyć zestaw o kolejne 2 zaczepy. W skład zestawu wchodzą: 1. Belka rozbudowująca (poprzeczna belka na zdjęciu - belka podłużna nie wchodzi w skład zestawu); 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami. DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNA W DUŻYCH ILOŚCIACH Posiadamy również belki rozbudowujące w kolorze granatowym - zapraszamy do zapoznania się z tym produktem w kategorii "podwiesia" Możliwe wykonanie belki w innym kolorze - w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia.

Bungee lina

130.00
Bungee lina Bungee produkowane przez nas – skaj jest tego samego koloru co skaj stosowany w pozostałych naszych sprzętach. Ten fakt sprawia, że bungee bardzo dobrze się komponuje w gabinecie. Dane techniczne: Długość przed rozciągnięciem: 60cm; Długość po rozciągnięciu: 85cm; Możliwość zmiany wymiarów: TAK Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Hak klamrowy z karabińczykiem

145.00
Hak klamrowy z karabińczykiem – pozwala uzyskać dodatkowy punk zaczepowy. W skład zestawu wchodzą: 1. hak klamrowy z karabińczykiem; 2. Śruby montażowe; 3. Nakrętki wraz z zabezpieczeniem; 4. Kolor niebieski (inny na zamówienie); DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Podwiesie podsufitowe linowe pojedyncze

499.00
Podwiesie podsufitowe linowe pojedyncze Długość całkowita – 100 cm;  Ilość zaczepów sprzętu – 1;  Możliwa jest regulacja długości i szerokości zaczepów. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Podwiesie stalowe typu „T”

3,800.00
Podwiesie stalowe  typu „T” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „T”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami. Dane techniczne: Długość: 3m; Szerokość: 4m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – preferowany odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu sprzętu uzgadniane indywidualnie.

Podwiesie stalowe podsufitowe 0 – 3m

2,400.00
Podwiesie stalowe podsufitowe  0-3 m typu „I” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe podsufitowe typu „I” wraz z wspornikami do ściany; 2. Haki wraz z karabińczykami (3szt.). Kolor podwiesia: niebieski. Inny na specjalne zamówienie. Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia – preferowany odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu sprzętu uzgadniane indywidualnie.

Podwiesie stalowe podsufitowe 4 – 6m

2,900.00
Podwiesie stalowe podsufitowe  typu „I” do zawieszania sprzętów do ćwiczeń integracji sensorycznej. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe podsufitowe typu „I” wraz z wspornikami do ściany; 2. Śruby montażowe (dotyczy połączeń skręcanych blacha-blacha); 3. Haki wraz z karabińczykami (5-6szt.). Kolor podwiesia: niebieski. Inny na specjalne zamówienie. Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia – preferowany odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu sprzętu uzgadniane indywidualnie.