Wyświetlanie 1–20 z 44 wyników

1. Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe

Original price was: 1,500.00zł.Current price is: 1,350.00zł.
Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie podsufitowe krzyżowe 5-zaczepowe; 2. 5 haków wraz z karabińczykami Dane techniczne: Długość: 140cm; Szerokość: 140cm; Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia.

1. Podwiesie stalowe – sufit podwieszany do 50cm

1,800.00
Podwiesie stalowe - sufit podwieszany do 50cm Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe - sufit podwieszany; 2. Haki wraz z karabińczykami (2szt.). Dane techniczne: Długość belki: 120cm; Wysokość: 20 - 50cm (odstęp od sufitu macierzystego do belki podwiesia) Posiadamy również inne wysokości podwiesia - zobacz koniecznie, które będzie dla Ciebie odpowiadać. Dostępność: Dostępny 1-7 dni Kolor podwiesia: niebieski lub biały. Możliwy jest również dowolny kolor:) Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

1. Podwiesie stalowe na wymiar 4-5 metra.

Original price was: 3,700.00zł.Current price is: 3,400.00zł.
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 4-5 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 4-5m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama 3-4 metra.

Original price was: 3,500.00zł.Current price is: 3,200.00zł.
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 3-4 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 3-4m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama 5-6 metra.

Original price was: 3,800.00zł.Current price is: 3,500.00zł.
Podwiesie stalowe na wymiar, rama 5-6 metra. Podwiesie stalowe jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: 5-6m; Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie - 

1. Podwiesie stalowe na wymiar, rama do 3 metra.

2,950.00
Podwiesie stalowe na wymiar, rama do 3 metra. Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem CE W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Stalowe podwiesie typu „U”; 2. Śruby montażowe; 3. Haki wraz z karabińczykami – 3szt. Dane techniczne: Długość: do 3m Szerokość: 2m; Wysokość: 2,4m. Dostępność: 1-7dni Istnieje możliwość wykonania podwiesia o innych wymiarach. W tym celu prosimy o kontakt oraz do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii podwiesia. Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów całego zamówienia – możliwy odbiór osobisty lub możliwość dowozu sprzętu przez nas – ceny dowozu/wysyłki sprzętu uzgadniane indywidualnie. Towar możemy również wysłać na palecie.

2. Podwiesie stalowe – sufit podwieszany 50-100cm

2,200.00
Podwiesie stalowe - sufit podwieszany 50-100cm Podwiesie jest wyrobem medycznym i oznaczone znakiem W skład oferowanego zestawu wchodzą: 1. Podwiesie stalowe - sufit podwieszany; 2. Haki wraz z karabińczykami (2szt.). Dane techniczne: Długość belki: 120cm; Wysokość: 50 - 100cm (odstęp od sufitu macierzystego do belki podwiesia) Posiadamy również inne wysokości podwiesia - zobacz koniecznie, które będzie dla Ciebie odpowiadać. Dostępność: Dostępny 1-7 dni Kolor podwiesia: niebieski lub biały. Możliwy jest również inny kolor na zamówienie:) Podwiesie spełnia wymagania normy PN-EN ISO 5817 Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Bungee lina

130.00
Bungee lina Bungee produkowane przez nas – skaj jest tego samego koloru co skaj stosowany w pozostałych naszych sprzętach. Ten fakt sprawia, że bungee bardzo dobrze się komponuje w gabinecie. Dane techniczne: Długość przed rozciągnięciem: 60cm; Długość po rozciągnięciu: 85cm; Możliwość zmiany wymiarów: TAK Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Deskorolka okrągła XL

279.00
Deskorolka okrągła XL Deskorolka jest wyrobem medycznym oznaczonym znakiem Dane techniczne: Średnica: 50cm; Posiada zaczep umożliwiający zamontowanie smyczy z regulacją długości linki. Smycz dostępna w kategorii akcesoria. Koszt 30zł/szt. Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Wiek dziecka: 3 – 15 lat Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Doświadczanie Świata – zestaw w walizce

2,899.00
Doświadczanie Świata - zestaw w walizce Dane techniczne: ZESTAW SKŁADA SIĘ Z : pióropusz światłowodów zestaw do łączenia kolorów klepsydra wodna 2szt. klepsydra kolorowa projektor Magiczna kula Silikonowe literki i cyferki granulat UV tuba lustrzana z granulatem UV latarka UV LED piłki sensoryczne 4 szt. duże świecące kule 2szt. pryzmy dźwiękowe lub grzechotnik drewniany ( w zal. od dostępności ) klepsydra piaskowa tęczowa maczuga magiczne pałeczki UV masażer 3 głowicowy twarda walizka  na kółkach Dostępność: 1-7 dni Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Drabinka linowa trójstronna

160.00
Drabinka linowa trójstronna Dane techniczne: Długość: 1,9m; Szerokość: 35 cm; Ilość szczebli: 5; Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Dysk sensoryczny

60.00
Dysk sensoryczny Dysk sensoryczny jest wyrobem medycznym i oznaczony znakiem Dane techniczne: - średnica: 33 cm; - wytrzmałość: do 200kg - kolor: niebieski, szary, czerwony Dostępność: dostępny. Koszt przesyłki ustalamy indywidualnie w zależności od wagi i gabarytów zamówienia.

Huśtawka terapeutyczna DUŻA ze stabilizatorem

520.00
Huśtawka terapeutyczna DUŻA ze stabilizatorem Huśtawka jest wyrobem medycznym oznaczonym znakiem Huśtawka stymuluje układ przedsionkowy- możemy przy jej pomocy wykonywać ruchy wzdłużne, poprzeczne oraz rotacyjne. Doskonale nadaje się do integracji odruchów tonicznych. Dane techniczne: Długość siedziska – 60 cm;  Regulacja wysokości – TAK STABILIZATOR – TAK Szerokość siedziska – 60 cm;  Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Wiek dziecka: 3-12lat. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów przesyłki.

Huśtawka terapeutyczna XL ze stabilizatorem

540.00
Huśtawka terapeutyczna XL ze stabilizatorem. Huśtawka stymuluje układ przedsionkowy- możemy przy jej pomocy wykonywać ruchy wzdłużne, poprzeczne oraz rotacyjne. Doskonale nadaje się do integracji odruchów tonicznych. Dane techniczne Huśtawka jest wyrobem medycznym oznaczonym znakiem Dane techniczne: Długość siedziska – 70 cm;  Szerokość siedziska – 70 cm;  Regulacja wysokości – TAK Stabilizator – TAK Wiek dziecka: 3-12lat. Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od łącznej wagi oraz gabarytów zamówienia. Koszt wysyłki samej huśtawki terapeutycznej XL z regulacją – 30zł po przedpłacie na konto.

Klocki z bogatym wnętrzem

399.00
Klocki z bogatym wnętrzem Dane techniczne: - skład zestawu: 16 drewnianych klocków; - wypełnienie: koraliki, kolorowy piasek,  woda z brokatem; - kształty: półkole, kwadrat, trójkąt i prostokąt; - wymiary:
  • 4 trójkąty o wym. 14 x 3,5 x 12 cm
  • 4 półkola o wym. 14 x 3,5 x 7 cm
  • 4 kwadraty o wym. 7 x 3,5 x 7 cm
  • 4 prostokąty o wym. 14 x 3,5 x 7 cm
Dostępność: DOSTĘPNE Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Kładka do ćwiczeń równoważnych 1-stopniowa

750.00
Kładka do ćwiczeń równoważnych 1-stopniowa Kładka jest wyrobem medycznym oznaczonym znakiem Dane techniczne: – długość ramy: 125 cm; – szerokość ramy: 50 cm; – kolor: naturalny; – ilość szczebli – 1. Dostępność : DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Kładka do ćwiczeń równoważnych 6-stopniowa

750.00
Kładka do ćwiczeń równoważnych 6-stopniowa Kładka jest wyrobem medycznym oznaczonym znakiem Dane techniczne: - długość ramy: 125 cm; - szerokość ramy: 50 cm; - kolor: naturalny; - ilość szczebli - 6. Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Maglownica duża

Original price was: 1,350.00zł.Current price is: 1,299.00zł.
Maglownica duża Dane techniczne: - długość: 115 cm; - szerokość: 75 cm; - wysokość: 48 cm; - możliwość regulacji docisku: TAK; - dostępność: 1 - 5 dni. Koszt przesyłki ustalamy indywidualnie w zależności od wagi i gabarytów zamówienia.

Piłka rehabilitacyjna 55 cm

120.00
Piłka rehabilitacyjna 55 cm Piłka rehabilitacyjna świetnie nadaje się zarówno do zabawy, jak również do różnego rodzaju ćwiczeń ogólnorozwojowych. Może być wykorzystywana do ćwiczenia równowagi. Dane techniczne: Średnica: Ø 55 cm Materiał: PVC – specjalna guma wytrzymująca duże obciążenia. Dostępność: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Platforma – łódka

500.00
Platforma - łódka Dane techniczne: - długość: 165 cm - szerokość: 70 cm - waga: ok. 4 kg - kształt: owalny - siedzisko: bardzo wytrzymały materiał - kolorystyka: czarno-niebieska - dostępność: DOSTĘPNA Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.