Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Hak do sufitu

85.00
Hak montażowy stosowany do mocowania huśtawek/platform podwieszanych oraz innych urządzeń na konstrukcji. Zabezpieczony przed działaniem warunków atmosferycznych poprzez cynkowanie ogniowe, dzięki czemu może być stosowany również na zewnątrz. Cechy produktu: - łatwość montażu; - wysoka wytrzymałość materiału - możliwość ruchu prawo/lewo - bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem. Dostępność: Dostępne Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Hak klamrowy z karabińczykiem

145.00
Hak klamrowy z karabińczykiem – pozwala uzyskać dodatkowy punk zaczepowy. W skład zestawu wchodzą: 1. hak klamrowy z karabińczykiem; 2. Śruby montażowe; 3. Nakrętki wraz z zabezpieczeniem; 4. Kolor niebieski (inny na zamówienie); DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY W DUŻYCH ILOŚCIACH. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Hak z karabińczykiem do podwieszania sprzętu

30.00
Hak z karabińczykiem do podwieszania sprzętu do integracji sensorycznej. Do haka dołączony został karabińczyk. Ruch karabińczyka jest płynny i praktycznie bezszelestny dzięki zastosowaniu specjanego łożyska. Zastosowanie haka umożliwia podwieszanie sprzętu do integracji sensorycznej. Jest bardzo wytrzymały i bezpieczny. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów przesyłki.

Karabińczyk

10.00
Karabińczyk Wykorzystywany przede wszystkim do podwieszania sprzętu do integracji sensorycznej. Jest bardzo wytrzymały. Można go również wykorzystywać, np. - do mocowania liny (ściana, ściana); - do łączenia przedłużek z hakiem podwiesia itp.  Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów przesyłki.

Krętlik

200.00
Krętlik Dane techniczne: - wytrzymałość: 24 KN, - wymiary: wysokość 84 mm, szerokość 43 mm, średnica otworów 21 x 25 mm, - waga: 80 g. Dostępność: dostępny Koszty przesyłki ustalamy indywidualnie w zależności od wagi i gabarytów zamówienia.

Lina pozioma do holowania

20.00
 Lina pozioma do holowania. Dane techniczne: Długość – Cena dotyczy 1mb Kolor linki: Niebieski Dostępność – Dostępna. Niezbędnym do mocowania liny do ścian jest zestaw do mocowania liny poziomej. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Smycz do deskorolki

30.00
Smycz do deskorolki. Dane techniczne: Długość linki: 2m; Regulacja długości: TAK; Zakres regulacji: 1,0 - 1,8m; Dostępność: Dostępna. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.

Taśma elastyczna

30.00
Taśma elastyczna Dane techniczne: - wymiary: 120 x 15 cm; - kolor: fioletowy; - opór: średni. Dostępność: dostępna. Koszt przesyłki ustalamy indywidualnie w zależności od wagi i gabarytów zamówienia.  

Zestaw do mocowania liny poziomej do holowania

130.00
Zestaw do mocowania liny poziomej do holowania. Dane techniczne: Zastosowanie – do mocowania liny poziomej do holowania. Ilość punktów zaczepowych: 4 punkty Dostępność – Dostępny. Koszt przesyłki ustalany indywidualnie w zależności od wagi oraz gabarytów zamówienia.