Profesjonalny Sprzęt do Integracji Sensorycznej

Witamy w naszym sklepie! Jesteśmy producentem sprzętu do integracji sensorycznej z siedzibą w Częstochowie. Od kilku lat zajmujemy się produkcją profesjonalnego sprzętu terapeutycznego dla dzieci z zaburzeniami SI, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród terapeutów i rodziców. Oferujemy kompleksowe wyposażenie sal, gabinetów do terapii integracji sensorycznej. W naszym sklepie internetowym przedstawione różnego rodzaju specjalistyczne narzędzia oraz akcesoria do terapii SI, zabawki sensoryczne.  Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, dbałości o detale oraz (co najważniejsze) spełnianiu wszelkich wymogów bezpieczeństwa zdobyliśmy uznanie nawet najbardziej wymagających klientów. Skłoniło nas to do poszerzenia swej produkcji na większą skalę. Nie mniej jednak oferowane przez nas produkty dopracowujemy w każdym szczególe, gdyż cechuje nas dokładność oraz bezkompromisowość w wykonaniu.

Wszystkie nasze sprzęty i pomoce do integracji sensorycznej wytwarzane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów certyfikowanych. Współpracujemy z terapeutami SI oraz fizjoterapeutami, dzięki czemu nasze wyroby mają szerokie zastosowanie oraz zaspokajają indywidualne potrzeby klientów. Nasza firma nie powstała przypadkowo, gdyż jesteśmy czynnie związani z pracą z dziećmi niepełnosprawnymi, w tym z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego.

Pragniemy zaznaczyć, że wytwarzane przez nas stalowe konstrukcje podwiesi poddawane są rygorystycznym badaniom, szczególnie połączeń skręcanych i spawanych. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo pacjentów, wszystkie połączenia spawane poddawane są badaniom – spełniają najsurowsze wymagania normy PN EN ISO 5817 (klasa jakości B). Ponadto do każdej zakupionej konstrukcji dołączamy protokoły z badań wizualnych spoin.

Wszystkie nasze wyroby produkujemy wyłącznie z ATESTOWANYCH MATERIAŁÓW.

Dlaczego warto wybrać nasz sprzęt?

        Najwyższa Jakość

Nasz sprzęt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są trwałe i bezpieczne dla dzieci. Wszystkie produkty są testowane pod kątem wytrzymałości i bezpieczeństwa, aby sprostać wymaganiom intensywnego użytkowania w salach terapeutycznych.

        Innowacyjne Projekty

Stale pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, aby dostarczać najnowsze rozwiązania w dziedzinie integracji sensorycznej. Współpracujemy z terapeutami i specjalistami, aby nasze projekty były nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne dla dzieci.

        Wsparcie Terapeutyczne

Nasz sprzęt jest zaprojektowany z myślą o specyficznych potrzebach terapeutycznych. Oferujemy produkty, które wspierają rozwój przedsionkowy, proprioceptywny, dotykowy, słuchowy i wzrokowy, umożliwiając kompleksową terapię.

          Indywidualne Podejście: Rozumiemy, że każda sala do integracji sensorycznej ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego oferujemy możliwość personalizacji naszych produktów oraz doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu, aby stworzyć idealne warunki terapeutyczne dla Twoich podopiecznych.

      Nasze Produkty

Podwiesie do Integracji Sensorycznej

Podwiesie do integracji sensorycznej to kluczowy element w każdej sali terapeutycznej. Oferujemy stabilne i wytrzymałe podwiesia stalowe i linowe, które umożliwiają bezpieczne zawieszenie różnorodnego sprzętu terapeutycznego. Nasze podwiesia są łatwe w montażu i dostosowane do intensywnego użytkowania.

Sprzęt Naziemny

 • Materace, pufy, kształtki rehabilitacyjne, beczki: Miękkie i komfortowe materace, pufy, kształtki rehabilitacyjne idealnie nadają się do ćwiczeń i zabawy.
 • Deskorolki: Dane produkty stymulują układ przedsionkowy, kształtują prawidłowe napięcie mięśniowe. Świetnie sprawdza się w pracy z dyspraktykami, jak również z pacjentami z niepewnością grawitacyjną.
 • Deski rotacyjne: wykorzystywane m. in. do diagnozy oczopląsu porotacyjnego. Dodatkowo stymulują układ wzrokowy, przedsionkowy, kształtuje obustronną koordynację oraz wzmacnia napięcie mięśniowe w obrębie zginaczy.
 • Kołyski – równoważnie poprzeczne i podłużne: stymulują zmysł równowagi, pomagają balansować ciałem.
 • Maglownice: Dana kategoria odgrywa ważną rolę w terapii obronności dotykowej oraz dyspraksji, szczególnie u osób mających problem z rozpoznawaniem schematu własnego ciała

Sprzęt Podwieszany do Integracji Sensorycznej

 • Huśtawki Terapeutyczne: Oferujemy różnorodne huśtawki, w tym platformy, kokony i hamaki, huśtawki typu Grzybek, Konik, Parówka, które wspierają stymulację przedsionkową i proprioceptywną.
 • Łódki podwieszane – baseny: służą do kształtowania obustronnej koordynacji ruchowej,reakcji równoważnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, integracji odruchów tonicznych /szczególnie Tonicznego Odruchu Błędnikowego/,wzmacniania napięcia mięśni posturalnych /zginaczy i prostowników/, ogólnej stymulacji układu nerwowego poprzez silne bodźcowanie receptorów układu przedsionkowego i proprioceptywnego.
 • Drabinki i Liny do Wspinania: Doskonałe produkty do ćwiczeń wspinaczkowych, rozwijających siłę i koordynację.

Akcesoria dociążeniowe

 • Koce i kołderki obciążeniowe, poduszki: Dane produkty często zalecane przez terapeutów dla osób z zaburzeniami sensorycznymi, ADHD, autyzmem czy zespołem niespokojnych nóg, ułatwiają koncentrację i pomagają w radzeniu sobie z nadmiernym pobudzeniem sensorycznym.
 • Kamizelki obciążeniowe
 • Czapki, pasy, poduszki, kołnierze obciążeniowe, obciążniki na ręce, nogi, nadgarstki
 • Woreczki gimnastyczne, wężę sensoryczne itd.

 Przedłużki i liny do sprzętu Si oraz pozostałe akcesoria

Dana kategoria obejmuje różnej długości liny i przedłużki do sprzętu SI, karanińczyki, haki, krętliki do podwieszania sprzętów terapeutycznych.

Zaufaj Nam

Wybierając nasz sprzęt do integracji sensorycznej, inwestujesz w przyszłość i rozwój swoich podopiecznych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać terapeutyczne cele i pomagać dzieciom w osiąganiu ich pełnego potencjału. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i jak możemy pomóc w stworzeniu idealnej sali do integracji sensorycznej.

Zapraszamy do współpracy terapeutów i rodziców:)